Wesele w plenerze – hale namiotowe do wynajęcia

Ślub oraz wesele plenerowe to moda, która trwa niezmiennie od dobrych paru lat. Nie każdy hotel czy dom weselny na swoim terenie posiada jednak ładną i zadbaną halę namiotową. Niekiedy fantazja ponosi narzeczonych i planując swój wyjątkowy dzień, postanawiają zorganizować wesele w całkowitej dziczy lub na polanie nad brzegiem jeziora. Jeżeli jest wystarczająco miejsca, dla nas to żaden problem!

Hale namiotowe do wynajęcia – Szczecin

Wypożyczamy i stawiamy eleganckie białe hale namiotowe we wskazanym prze klienta miejscu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

W każdym namiocie na dębowej podłodze położymy elegancką wykładzinę w dowolnym kolorze. Dedykowany napis na wejściu do namiotu to gwarancja efektu WOW!

W ofercie posiadamy hale namiotowe z dębową podłogą w dwóch rozmiarach, które możemy modyfikować. Dostępne są klasyczne białe ściany kryte oraz transparentne.

Hala namiotowa niska:

  • Długość 25 m
  • Szerokość 10 m
  • Wysokość ściany bocznej 3 m
  • Możliwość modyfikacji wymiaru: 10 x 5 m , 10 x 10 m, 10 x 15 m, 10 x 20 m, 10 x 25 m.

Hala namiotowa wysoka:

  • Długość 12 m
  • Szerokość 8 m
  • Wysokość ściany bocznej 2,1 m
  • Możliwość modyfikacji wymiaru: 8 x 3 m, 8 x 6 m, 8 x 9 m, 8 x 12 m.

Działamy kompleksowo! Wyposażamy wesela w potrzebną infrastrukturę:

stoły z obrusami,

krzesła z coverami,

nagłośnienie,

– oświetlenie,

multimedia.

Zorganizujemy plenerowe miejsce zaślubin – klasyczne składane krzesła i biały długi dywan prowadzący do ołtarza to zawsze doskonały przepis na idealny ślub w plenerze!

Kiedy pogoda nie sprzyja ogrzejemy gości piramidami grzewczymi dostępnymi w naszej ofercie.

Foto: biała wykładzina w hali namiotowej, znajdującej się przy jednym z lokalnych pałacyków. Realizacja powstała we współpracy z Lily Wedding Planer.

Zapisz się do naszego newslettera.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami, zapisz się do naszej bazy. Obiecujemy że przekażemy tylko najciekawsze informacje, raz na jakiś czas.

* Add notice about your Privacy Policy here.