Event Rent – Wypożyczalnia namiotów i mebli. Kreujemy pozytywne emocje.

Bogata oferta, profesjonalna obsługa oraz gwarancja jakości to właśnie na tych filarach nieprzerwanie budujemy sukces marki Event Rent. Uwielbiamy nowe wyzwania i pełni pasji podchodzimy do każdej realizacji. Jeśli szukasz ekipy do zadań specjalnych, to po prostu nie mogłeś lepiej trafić.

Specjalizujemy się w wynajmie sprzętu eventowego, budujemy niezbędną infrastrukturę i kompleksowo wyposażamy imprezy. Z nami przygotujesz perfekcyjne wydarzenie, a my zorganizujemy wszystko, co niezbędne od przedłużacza po estradę. O naszej jakości najlepiej świadczy niezwykle bogate CV oraz opinie zadowolonych klientów. Sprawdź nas!

W ofercie Event Rent znajdziesz całą gamę mebli, namiotów,  akcesoriów oraz urządzeń audio-wizualnych, często unikatowych na skalę całego regionu. Dysponujemy między innymi efektownym ekranem bezszwowym, składającym się z ultralekkich 46-calowych monitorów marki Samsung, które mogą zagwarantować obraz w rozdzielczości 4K.

Posiadamy też własne namioty (3×3 i 5×5 metrów) oraz hale namiotowe, które umożliwiają nam organizowanie całego szeregu eventów i wydarzeń. Mamy na koncie setki zrealizowanych imprez i zwielką przyjemnością wzbogacamy nasze CV o kolejne pozycje.

Zapewniamy transport oraz obsługę wypożyczanych urządzeń na terenie całej Polski, więc nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś. Wspólnie wykreujemy naprawdę pozytywne emocje.

Zaufali nam.