Stoły i krzesła na Twoje przyjęcie. Na jaki model się zdecydować?

Kształt stołu to sprawa wcale niebanalna! W zależności od dostępnej przestrzeni, kształtu pomieszczenia oraz rodzaju organizowanej uroczystości nasz wybór zawęża się.

Stół okrągły, stół prostokątny – wypożyczalnia mebli Szczecin

W naszej ofercie znajdują się 2 rodzaje stołów bankietowych w różnych rozmiarach:

– stół bankietowy okrągły (wys./ śr. blatu 75 x 180 cm),

– stół bankietowy prostokątny duży (wys./ szer./ śr. blatu 75 x 90 x 190),

– stół bankietowy prostokątny średni (wys./ szer./ śr. blatu 75 x 90 x 180),

– stół bankietowy prostokątny mały (wys./ szer./ śr. blatu 75 x 90 x 140).

Oraz :

stoliki koktajlowe (wys./ śr. blatu 110 x 80 cm),

stoły biesiadne (wys./ szer./ śr. blatu 78 x 22 x 50 cm),

stoliki kawowe (różne rozmiary i kolory),

i wiele innych.

Stoły okrągłe idealne na wesela i inne okazje

Stół bankietowy okrągły to zdecydowanie eleganckie i stylowe rozwiązanie. Doskonale sprawdzają się podczas wesela w stylu glamour ale nie tylko. Wykwintne kolacje branżowe czy wystawne uroczystości rodzinne to idealne okazje na trochę luksusu.

Przy tego typu stole komfortowo posadzić możemy od 8 do 10 osób. W większej ilości najlepiej sprawdzają się na sporej przestrzeni. Pamiętać trzeba, że goście muszą nie tylko mieć miejsce do siadania i wstawania ale również do poruszania się po sali.

Zalety – efektowne i eleganckie, mieszczą dużo gości.

Wady – zajmują sporo miejsca, spora średnica utrudnia transport i wniesienie.

Stoły prostokątne na każdą okazję!

Stół bankietowy prostokątny (190/180/140) to najczęściej wybierany model. Pasuje dosłownie wszędzie! Przy jednym stole posadzić możemy do 6 osób.

Klasyczne stoły są o tyle wygodne, że można je w dowolnej konfiguracji. Swobodnie w rzędach, w kształt litery U czy litery L. Możemy szaleć do woli! Przy tego typu stołach łatwiej jest usadzić gości oraz wyeksponować najważniejszą osobę czy parę.

Zalety – wygodne w transporcie, proste w rozłożeniu, dowolność w ustawieniu.

Wady – mniejsza liczba gości przy pojedynczym stole.

Stół koktajlowy – wynajem

Wysoki stół dedykowany uroczystościom typu koktajl oraz standing party. Idealnie sprawdza się przy niewielkiej powierzchni i dużej liczbie gości.

Dedykowany cover w dwóch kolorach do wyboru (czarny/biały) odmienia plastikowy blat w elegancki i klasyczny mebel.

Dekoracje – obrusy do wynajęcia Szczecin

Dla każdego stołu dedykowany jest inny model obrusu. Posiadamy eleganckie, śnieżnobiałe obrusy na stoły bankietowe okrągłe w 2 wymiarach: półdługie (O 220 cm) i długie do ziemi (O 320 cm) Na stoły bankietowe prostokątne w swojej ofercie posiadamy białe obrusy klasyczne (wym. 140 x 240 cm) oraz eleganckie pokrowce – stretche, w kolorze białym oraz czarnym (różne rozmiary).

Dekoracje to ważny element wystroju a każda okazja wymaga innej oprawy. Wesprzemy w doborze, pomożemy w wynajmie dodatkowej zastawy stołowej i innych ważnych elementów potrzebnych do zorganizowania udanego przyjęcia.

Krzesła na wynajem Szczecin

Jako wypożyczalnia mebli oferujemy 3 podstawowe modele krzeseł:

Pure White (wys./ szer./ gł. 80 x 49 x 51 cm),

Krzesło bankietowe (wys./ szer./ gł. 93 x 40 x 51 cm)

Krzesło składane (wys./ szer./ gł. 80 x 49 x 51 cm)

i wiele innych.

Krzesło Pure White to klasyczne, białe krzesło pasujące do każdej okazji. Idealnie sprawdza się w pomieszczeniu jak i w plenerze. Elegancka kompozytowa struktura zapewni komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Nie musisz martwić się o zabrudzenia. Jest łatwe w utrzymaniu czystości i w przechowywaniu.  Jego konstrukcja pozwala na bezpieczne sztaplowanie do 8 sztuk.

Krzesło bankietowe jest eleganckie i komfortowe w użytkowaniu. Szerokie, miękkie siedzisko oraz oparcie zapewniają wygodę i stabilizację. Dodatkowo w ofercie ozdobne białe pokrowce – idealne na uroczystości typu Komunia czy wesele.

Krzesło składane to lekkie, drewniane białe krzesło idealne na wesela, imprezy rodzinne oraz letnie uroczystości. Doskonale sprawdza się podczas ślubów plenerowych, imprez w stylu rustykalnym czy zwykłym garden party.  Wygodne w transporcie i przechowywaniu. Dzięki funkcji składania, zajmuje bardzo mało miejsca.

Cały katalog mebli dostępny jest TUTAJ.

Zapisz się do naszego newslettera.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami, zapisz się do naszej bazy. Obiecujemy że przekażemy tylko najciekawsze informacje, raz na jakiś czas.

* Add notice about your Privacy Policy here.