Świąteczne śniadanie wielkanocne tym razem odbędzie się u Ciebie w domu, a Ty martwisz się, że nie masz tylu krzeseł, ilu będzie gości? Jest na to rada — wypożycz!

Event Rent to firma działająca na terenie Szczecina i okolic posiadająca w ofercie różnego rodzaju krzesła, które możesz wynająć, tak aby Twoje przyjęcie było udane. Koszt wynajmu krzesła zaczyna się już od około 8 zł za sztukę. Jak widać, nie jest to zbyt duży wydatek nawet przy zaproszeniu 20-30 osób.

W szczecińskiej wypożyczalni mebli dobierzesz krzesła w stylu, jaki najbardziej pasuje do Twojej aranżacji. Znajdziesz tam zarówno delikatne i eleganckie krzesła Chiavari, jak i nowoczesne krzesła Dakota czy Pure. Dostępne są też krzesła bankietowe i krzesła składane.

Nie czekaj! Wejdź na stronę: www.eventrent.pl i dobierz krzesło na swoje Śniadanie Wielkanocne już dziś. Wypożyczalnia dysponuje też stołami, obrusami, oświetleniem oraz innymi narzędziami przydatnymi do zorganizowania udanego przyjęcie, a personel doradzi i pomoże w wyborze. 

Zapisz się do naszego newslettera.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami, zapisz się do naszej bazy. Obiecujemy że przekażemy tylko najciekawsze informacje, raz na jakiś czas.

* Add notice about your Privacy Policy here.