Mistrzostwa Europy w tańcu to nie jedyna impreza taneczna, jaką się niedawno zajmowaliśmy. Mieliśmy bowiem przyjemność wynajmować meble i multimedia na Mistrzostwa Polski w Szczecinie.

Tam też zajęliśmy się realizacją wizji, czyli jednym z tematów, w których osiągnęliśmy już bardzo wysoki stopień specjalizacji. Dzięki odpowiednio dopasowanym działaniom jakość przekazu stała na najwyższym poziomie, a organizatorzy mogli być dumni z tego, w jaki sposób jest ukazywane całe wydarzenie. 

Nasza praca podczas mistrzostw Polski nie ograniczyła się jednak wyłącznie do spraw związanych z wizją. Zaaranżowaliśmy całą strefę VIP, przygotowaliśmy konkretne pomysły i z satysfakcją wcielaliśmy je później w życie. Niezbędny dla losów imprezy był też oczywiście dodatkowy sprzęt. Właśnie dlatego na to wydarzenie wypożyczyliśmy także dwadzieścia stołów oraz zapewniliśmy aż dwieście krzeseł. 

Mistrzostwa okazały się sukcesem, wszystko było dopięte na ostatni guzik, a my możemy się cieszyć, że również współtworzyliśmy ten kapitalny event.

Zapisz się do naszego newslettera.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami, zapisz się do naszej bazy. Obiecujemy że przekażemy tylko najciekawsze informacje, raz na jakiś czas.

* Add notice about your Privacy Policy here.