Majówkowy zawrót głowy – czyli majówka w Twoim ogrodzie!

Majówka jest najbardziej wyczekiwanym długim weekendem w roku – jest niczym wiosenny urlop, który każdy spędza na swój sposób. Świetną opcją na spędzenie pierwszych wolnych, majowych dni jest wyprawienie w swoim ogrodzie imprezy połączonej z tradycyjnym w tym czasie grillowaniem.

Problem pojawia się jednak, gdy przychodzi do zaplanowania ugoszczenia rodziny i przyjaciół. Nie zawsze posiadamy odpowiednią ilość stołów czy krzeseł, na których posadzimy naszych gości.

Zamiast głowić się i organizować pożyczanie mebli do znajomych i sąsiadów, skorzystaj z wypożyczalni! W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór mebli na każdą okazję, w tym również zestawy ogrodowe.

Zestaw biesiadny – wynajem Szczecin

Klasyczne propozycje bywają najlepsze, dlatego świetnym rozwiązaniem jest postawienie na zestaw biesiadny. Drewniany stół w połączeniu z drewnianymi siedziskami – ławami o długości ponad 2 m jest bardzo wygodną opcją, którą możemy dostarczyć prosto do Ciebie!

Ten klasyczny mebel, kojarzony głównie z ogródkami piwnymi na eventach i festynach może być łatwo zmieniona w elegancki mebel dzięki czarnym pokrowcom stretch. W odróżnieniu do obrusu zasłaniającego jedynie blat, osłony stretchowe są elastyczne, tworząc ze stołu efektowną bryłę, zasłaniając jednocześnie metalowe nogi czy ewentualne niedoskonałości mebla.

Zestaw bawarski

Zestaw biesiadny w eleganckiej odsłonie 

Zestaw biesiadny w eleganckim pokrowcu nada się nie tylko na imprezę w ogrodzie. Covery nadają meblowi nowoczesności i szyku, dzięki czemu dopasuje się do każdej aranżacji, nawet wewnątrz.

Zatem nie ma na co czekać! Zorganizuj grilla w najlepszym towarzystwie, bez ograniczeń z naszymi zestawami!

leżak

Dla wygodnickich – leżaki!

Zapowiada się słoneczny weekend, a Ty nie posiadasz wystarczającej ilości leżaków? Nie ma najmniejszego problemu! W ofercie posiadamy także leżaki w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnym lub białym. Materiałowe siedziska są bardzo komfortowe w użytkowaniu, a dzięki opcji składania i ich lekkości, bez problemu można je przenosić z miejsca na miejsce.

leżak

Potrzebujesz namiotu, oświetlenia czy multimediów? Dla nas to żaden problem, sprawdź nasz katalog, a my dostarczymy Ci potrzebną infrastrukturę!

Zapisz się do naszego newslettera.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami, zapisz się do naszej bazy. Obiecujemy że przekażemy tylko najciekawsze informacje, raz na jakiś czas.

* Add notice about your Privacy Policy here.