Jak zorganizować uroczystość rodzinną w warunkach domowych?

Wypożyczalnia mebli na przyjęcia Komunijne, Chrzciny, Urodziny czy Wesele

Jesteśmy dostępni także dla Ciebie. Obsługujemy nie tylko firmy, konferencje i eventy. Wypożyczamy także pojedyncze sztuki z dojazdem pod wskazany adres.

Nie pożyczaj, wypożyczaj!

Organizując okazjonalne przyjęcie nie trzeba inwestować w zakup dodatkowych mebli czy sprzętu. Zdecydowanie łatwiej wypożyczyć potrzebne stoły, krzesła oraz dekoracje. W naszym katalogu dostępne są różne modele doskonale nadających się do tego celu mebli. Dysponujemy również kilkoma modelami białych obrusów oraz coverów na siedziska.

Wynajem namiotów – Pomożemy w doborze! 

W zależności od ilości gości oraz układu pomieszczenia zaproponujemy najbardziej komfortowy układ. Stoły okrągłe oraz prostokątne mają różne zalety. W przypadku organizacji imprezy np. w ogrodzie, na przekór kapryśnej polskiej pogody proponujemy wynajem eleganckiego i stabilnego namiotu, wraz z piękną dębową podłogą. Namiot i drewniane podłoże zapewnią schronienie oraz stabilizację uczestnikom uroczystości.

I Ty możesz zorganizować efektowne przyjęcie w zaciszu własnego domu!

Girlandy świetlne to hit tego sezonu! Nasi fachowcy zamontują, podłączą i zabezpieczą iluminację.  Tego typu oświetlenie nie tylko pięknie wygląda i dodaje wspaniałego klimatu. Jest również bardzo funkcjonalne, szczególnie w przypadku gdy impreza nieco się przedłuży…

Sprzęt multimedialny do wynajęcia – Szczecin

Podobno bez muzyki nie ma dobrej zabawy. Dla wzmocnienia muzycznych doznań wypożycz profesjonalne głośniki lub cały system nagłośnienia. Dla odważniejszych opcja z mikrofonem w zestawie.

Zainspiruj się! Funkcjonalny system kratownic – Szczecin

Nasz modułowy system kratownic Brand Display to rozwiązanie idealne chociażby dla personalizowanej ścianki zdjęciowej, która uświetni każde wydarzenie. Dzięki temu, że montaż konstrukcji odbywa się bez użycia narzędzi jesteśmy w stanie zrealizować dowolny projekt w ekspresowym czasie. Zadrukowany baner z inicjałami, datą uroczystości i dowolną grafiką to nasza propozycja na oryginalną dekorację i rewelacyjną pamiątkę.

Sprawdź naszą ofertę TUTAJ.

Zapisz się do naszego newslettera.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami, zapisz się do naszej bazy. Obiecujemy że przekażemy tylko najciekawsze informacje, raz na jakiś czas.

* Add notice about your Privacy Policy here.