Garden party – wypożycz meble idealne na przyjęcie w Twoim ogrodzie!

Coraz częściej decydujemy się na organizację przyjęcia we własnym zakresie. Nie zawsze jednak posiadamy wystarczającą ilość mebli aby odpowiednio ugościć zaproszonych przyjaciół. Rozpoczynają się poszukiwania…. Efekt? 10 krzeseł, po 2-3 z kompletu, stoły o różnej wysokości i spadające z krawędzi półmiski.

Zamiast pożyczać, wypożyczaj!

Miłym dla oka jest szereg identycznych krzeseł stojących przy równych stołach. Klasyczne rozwiązania, wygodne i efektowne. Oferujemy wynajem mebli idealnych na każdą okazję.

Zestawy biesiadne w eleganckim pokrowcu – wypożycz z transportem!

Zestaw biesiadny wszystkim kojarzy się głównie z… ogródkiem piwnym. Drewniany stół i ławy na metalowych nogach to nie do końca efektowny duet. Wszystko zmienia się dzięki naszym eleganckim czarnym pokrowcom – stretch, które odmieniają całość w miły dla oka mebel.

Odmieniony zestaw biesiadny to idealne rozwiązanie na imprezę typu garden party w luźnym lecz eleganckim wydaniu. Jego główną zaletą jest bezpieczeństwo użytkowania na świeżym powietrzu. Nie oznacza to jednak, że nie nadaje się do pomieszczeń zamkniętych. Wręcz przeciwnie! Dzięki zastosowanym coverom doskonale zagra z pozostałą infrastrukturą.

Zestaw Ratanowy – wynajem Szczecin

Niezwykle komfortowy zestaw ogrodowy. W jego skład wchodzą sofa, fotele oraz pufy. Elegancji dodaje praktyczny stolik kawowy z blatem z hartowanego szkła z zaokrąglonymi krawędziami.

Meble wykonane z technorattanu odpornena warunki pogodowe. Dlatego idealnie nadają się do użytku zewnętrznego.

Solidna konstrukcja i bezpieczeństwo użytkowania na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych to główne atuty Zestawu Ratanowego.

Paleciak – ekologiczny zestaw ogrodowy do wynajęcia

Ekologiczna odsłona mebli ogrodowych. Wykonane ręcznie z popularnych europalet meble z pufami w kolorze białym lub czarnym (link). Dodatkowo stół na kółkach ze szklanym blatem.

Zestaw idealny na letnią imprezę w ogrodzie. Połączenie elegancji i klasyki świetnie wkomponuje się w dowolną tematykę przyjęcia.

W ofercie posiadamy również ręcznie wykonaną ladę, która może posłużyć jako bar czy recepcję. Lada wykonana jest z drewnianych skrzynek w kolorze białym. Idealnie komponuje się z ekologicznym zestawem z palet.

Namioty i hale namiotowe – wynajem

Przezorny zawsze ubezpieczony. Organizując przyjęcie w ogrodzie warto zastanowić się nad wynajmem namiotu, który w razie załamania pogody pozwoli kontynuować zabawę na świeżym powietrzu. Namiot doskonale chroni nie tylko przed deszczem ale również przed promieniami słonecznymi w zbyt upalne letnie dni.

W ofercie posiadamy namioty o wymiarach:

biały namiot z dębową podłogą (3 x 3 m)

biały namiot z dębową podłogą (5 x 5 m)

– granatowe namioty ekspresowe (3,5 x 4 m)

Oraz hala namiotowa z dębową podłogą:

niska  (8 x max. 12 m)

wysoka (10 x max. 25 m)

Jesteśmy dostępni także dla Ciebie! Obsługujemy nie tylko firmy, konferencje i eventy. Wypożyczamy także pojedyncze sztuki z dojazdem pod wskazany adres.

Sprawdź nasza ofertę TUTAJ.

Zapisz się do naszego newslettera.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami, zapisz się do naszej bazy. Obiecujemy że przekażemy tylko najciekawsze informacje, raz na jakiś czas.

* Add notice about your Privacy Policy here.