Komunia w warunkach domowych – pomożemy Ci!

Obecnie, kiedy możliwości na wyprawienie standardowej komunii, np. w lokalu są bardzo ograniczone, warto pomyśleć o zorganizowaniu przyjęcia rodzinnego na własną rękę.

Zamiast zastanawiać się na zaproszenie ilu gości możemy sobie pozwolić, kierując się ilością mebli, którą posiadamy w domu, warto skorzystać z pomocy wypożyczalni mebli i jej kompleksowej obsługi imprez okolicznościowych.

Wypożyczalnia namiotów i mebli w Szczecinie

Już nie musisz martwić się kompletowaniem krzeseł i stołów od sąsiadów, rodzeństwa czy przyjaciół! Oszczędź sobie także głowienia się, gdzie schować zakupione specjalnie na tę okazję krzesła i stoły, które na dłuższą metę nie są Ci potrzebne. Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni i ciesz się kompletnym i schludnym wyposażeniem wnętrza przez całą imprezę!

Komunia w domu – stół okrągły i prostokątny na wynajem

W naszej ofercie posiadamy dwa typy stołów w różnych wariantach:

– stół bankietowy okrągły (wys./ śr. blatu 75 x 180 cm),

– stół bankietowy prostokątny duży (wys./ szer./ śr. blatu 75 x 90 x 190),

– stół bankietowy prostokątny średni (wys./ szer./ śr. blatu 75 x 90 x 180),

– stół bankietowy prostokątny mały (wys./ szer./ śr. blatu 75 x 90 x 140).

Oraz :

– stoliki koktajlowe (wys./ śr. blatu 110 x 80 cm),

– stoły biesiadne (wys./ szer./ śr. blatu 78 x 22 x 50 cm),

– stoliki kawowe (różne rozmiary i kolory),

– i wiele innych.

Na imprezy domowe typu przyjęcie komunijne, zdecydowanie polecamy stoły bankietowe prostokątne (190/180/140). Są one najbardziej uniwersalne i najczęściej wybierane przez naszych klientów.

Możemy stawiać je dowolnie, w wielu modyfikacjach, a także pozwalają nam na łatwe wyeksponowanie przy nim najważniejszej osoby.

Wypożyczalnia krzeseł – Szczecin

W naszym katalogu znajdują się następujące modele krzeseł:

krzesło składane (wys./szer./gł./ 77 cm x 44 cm x 51 cm) – dzięki możliwości złożenia go, zajmuje mało miejsca, jest lekkie, drewniane,

krzesło bankietowe (wys./szer./gł./ 93 cm x 40 cm x 51 cm) – eleganckie krzesło o miękkim siedzisku i oparciu; możliwość „ubrania” w biały pokrowiec – idealny na uroczystość komunii,

krzesło Pure (wys./szer./gł./ 80cm x 49 cm x 51 cm) – klasyczne krzesło pasujące do każdej okazji, które zapewni komfort użytkowania,

i wiele innych.

Obiad komunijny w ogrodzie – hale namiotowe do wynajęcia

Pogoda nie zawsze jest taka, jaką sobie wymarzymy. W razie decyzji o wyprawieniu komunii na ogrodzie, lepiej dmuchać na zimne i być dobrze przygotowanym na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Do tego idealnie sprawdzą się nasze namioty i hale namiotowe!

Warto wspomnieć, że namiot nie tylko pełni funkcję ochrony przed deszczem, ale i przed promieniami słonecznymi w gorące dni.

W naszym katalogu posiadamy następujące namioty:

 biały namiot z dębową podłogą (3 x 3 m),

– biały namiot z dębową podłogą (5 x 5 m),

– granatowe namioty ekspresowe (3,5 x 4 m),

Oraz halę namiotową z dębową podłogą w wersji:

– niskiej  (8 x max. 12 m)

– wysokiej (10 x max. 25 m).

Wypożyczalnia dodatków i dekoracji

Poza meblami i namiotami, w swojej ofercie posiadamy do wynajęcia także obrusy. Do każdego ze stołów dedykowany jest inny model pokrycia.

Na stoły bankietowe okrągłe możemy zaoferować obrusy w dwóch wymiarach: półdługie (O 220 cm) i długie do ziemi (O 320 cm).

Na stoły bankietowe prostokątne  posiadamy białe obrusy klasyczne (wym. 140 x 240 cm) oraz eleganckie pokrowce – stretche, w kolorach białym i czarnym (w różnych rozmiarach).

W razie wyjątkowo chłodnego okresu wiosenno-letniego, możemy zagwarantować możliwość wypożyczenia efektownej piramidy grzewczej, której moc można ustawiać wedle potrzeb, bądź nagrzewnicy.

Jeśli z kolei wysoka temperatura w upalny dzień da się we znaki, warto wykorzystać nasze klimatyzatory, które spowodują, że goście z całą pewnością będą czuć się komfortowo.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nasza cała oferta dostępna jest TUTAJ.

Zapisz się do naszego newslettera.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami, zapisz się do naszej bazy. Obiecujemy że przekażemy tylko najciekawsze informacje, raz na jakiś czas.

* Add notice about your Privacy Policy here.