ZALANDO – KONFERENCJA W HALI NAMIOTOWEJ ORAZ WMUROWANIE KAPSUŁY CZASU.

Konferencja i wmurowanie kapsuły czasu w nowym centrum logistycznym marki Zalando, było głównym projektem który zrealizowaliśmy w zeszłym tygodniu. Wypożyczalnia mebli Eventrent odpowiedzialna była za przygotowanie infrastruktury na czas trwania wydarzenia, tak aby 150 gości w komfortowych warunkach spędziło czas podcas konfernecji która odbywała się na placu budowy. Klient poprosił nas również w o wsparcie w koordynacji logistyki i zamówień dodatkowych narzędzi takich jak kontenery sanitarne, hala namiotowa, tłumaczenie symultaniczne czy niezbędne podłączenia prądu, a także organizacja cateringu i hostess oraz ochrony na czas eventu.

Głównymi punktami które zrealizowała wypożyczalnia EventRent było przygotowania infrastruktury i wyposażenie w hali namiotowej w której odbywała się konferencja. Do wykonania tego zadania użylismy następujących mebli i narzędzi które znajdą państwo w naszej ofercie wynajmu mebli i akcesoriów.

Najważniejszym elementem wyposażenia konferencji była scena na której przedstawieciele marki Zalando i jej partnerów opowiadali gościom o postępie prac, a także przyszłości inwestycji. Kolejnym ważnym punktem z wypozyczalni mebli były krzesła konferencyjne które zajęły większą część dostępnej przestrzeni w namiocie. Dzięki odpowiedniemu doborowi rodzaju krzeseł, goscie wygodnie spędzili czas podczas oficjalnej prezentacji. Strefie cateringu przygotowana została ze stolików koktajlowych wyposażonych w białe pokrowce, a także rozkładane stoły które posłużyły za podstawę dla jak zwykle pysznego jedzenia przygotowanego przez firmę Tawerna Catering.

Poniżej znajdziecie pełną relację fotograficzną z tego wydarzenia.

Pozdrawiamy

EvenRent Team