Bulwarove

Bulwarove to nic innego jak cykl ośmiu imprez, których zadaniem było przede wszystkim wzmocnienie więzi mieszkańców z nowym, klimatycznym miejscem spotkań, jakie w ostatnich latach powstawało na terenie Szczecina. Nabrzeże Starówka zachęca do częstych odwiedzin i aby do tego regularnie dochodziło, propagowane są właśnie takie inicjatywy.

Podczas tych wyjątkowych spotkań odbywają się też między innymi atrakcje. Jedną z nich był chociażby targ śniadaniowy, podczas którego regionalni wystawcy prezentowali swoje unikatowe wyroby. Grupa BONO z przyjemnością wzięła udział w każdym z tych spotkań i pomogła w organizacji całego przedsięwzięcia.

Osiem weekendów pracy to także osiem zupełnie różnych realizacji. Zajmowaliśmy się między innymi infrastrukturą namiotową i za każdym razem rozstawialiśmy z tej okazji od sześciu do dwunastu namiotów o powierzchni 3x3m i 5x5m, naturalnie w różnych konfiguracjach.

Miło było patrzeć, jak to miejsce tętni życiem, a mieszkańcy Szczecina tak chętnie korzystają z oferowanych możliwości. My już nie możemy doczekać się kolejnych tego typu akcji, a wszystkie rodzaje naszych namiotów stoją i czekają w pogotowiu!

2019-02-13T17:15:44+00:00