Świąteczny event w Policach

Na początku grudnia tego roku nasza wypożyczalnia, po raz kolejny miała przyjemność wyposażać event o nazwie „Polsko-Niemieckie Boże Narodzenie”. Wzorem lat ubiegłych do realizacji wydarzenia używaliśmy podestów scenicznych z dedykowanym imprezie frontem. Nad podestami rozstawiona była konstrukcja sceniczna zapewniająca oświetlenie i podstawę tła, które zaprojektowaliśmy na potrzeby wydarzenia.

Wypożyczyliśmy również meble które służyły widowni podczas nizliczonych występów. Nie mogło również zabraknąć tronu Świętego Mikołaja który również znajdziecie w naszym katalogu. Tłem dla Mikołaja była konstrukcja z Brand Display, systemu który doskonale odnajduje się podczas takich wydarzeń.

Zapeniliśmy również w pełni wyposażone stoiska wystawiennicze dla lokalnych wystawców, wypożyczaliśmy meble do cateringu dla restauracji która obsługiwała wydarzenia.

Dodatkowo zajmowaliśmy się realizacją dźwięku i światła podczas całego wydarzenia. Wszystkie elementy takie jak mikrofony, system nagłośnienia, oświetlenia i jego kontroli pochodziły z naszej wypożyczalni.

2019-02-13T17:15:28+00:00